Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Kurortas.lt
patikimas Jūsų atostogų gidas
LTENDERU
Registruotis Prisijungti
 
 
Druskininkai
 
 
 
Pramogos
 
 
 
Renginių kalendorius
 
Pr A T K P Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
 
 
 

Antano Česnulio skulptūrų ir poilsio parkas (Lankytinos vietos)

Trys kilometrai nuo Druskininkų yra Naujasodės kaimas. Jame apie 30 metų gyvena ir kuria tautodailininkas, medžio drožėjas Antanas Česnulis.

Jo sodyboje, prie vaizdingo Ratnyčėlės upelio ir yra išsidėsčiusi drožinių ekspozicija. Svečius sutinka autoriaus sukurtas vejo malūnas, kurio keturiuose aukštuose sukaupta autoriaus drožtos skulptūros, atspindinčios visą, apie 30-ties metų kūrybos kelią.

Leidžiantis nuo malūno linkt Ratnyčėlės upelio yra sukurta unikali Rūpintojėlių siena. Jos akmeninėse nišose yra kaupiami visų Lietuvos meistrų rūpintojėliai. Toliau einant Ratnyčėlės pakrante matysite autoriaus sukurtą kompoziciją „Žmogaus ir medžio gyvenimas“, tai unikalus, labai senos pušies naturalaus grožio ir drožtų ąžuolo figūrų derinys. Pušies nišose figūros: „Ryte ant keturių, dieną ant dviejų, vakare ant trijų“. Kitoje pusėje „Džiaugsmas ir liūdesys“. Toliau seka realiefai „Krikštynos“, „Vestuvės“, „Palydėtuvės“ ir „Eglė žalčių karalienė“. Milžinas keliantis didelį akmenį, pavasaris iškėlęs tris inkilus, šventas Jurgis kovojantis su slibinu. Teatro tema, kurios scenoje šoka šokėjai grojant muzikai. Aplink išsidėstę liaudies teatro personažai. Tai Žemaitės „Marti“, Vienuolio „Prieblandoje“, Krėvės „Prie dangaus vartų“. Pabaigoj didelė pavėsinė su stalais. Joje išsidėstę reliefai „Duonos kelias“.

Ekspozicija nuolat papildoma naujais kūriniais.
Adresas:Naujasodės km.
Tel:+370 313 52448,
+370 687 93694
Lankytojų atsiliepimai
Atsiliepimų nėra
Rašyti atsiliepimą
 
 
 
 
 
Slidinėjimas, ledo arenos ir kt.
Pasivažinėjimas rogėmis
Spa, grožio salonai
Druskininkų vandens parkas
Lankytinos vietos
Likšiavos kaimas
Lankytinos vietos
Dzūkijos nacionalinis parkas