Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Kurortas.lt
patikimas Jūsų atostogų gidas
LTENDERU
Registruotis Prisijungti
 
Neringa
 
 
 
 
 
 
 
 
Apie kurortą
Valgyk ir jaunėk
Alyvuogių aliejus - jame esančios riebalų rūgštys padeda išlaikyti kalogeną - odos elastingumo pagrindą.

Jogurtas ir kefyras - Jie odos ląsteles aprūpina visaverčiais baltymais, normalizuoja žarnyno mikroflorą ir sumažina alergijos pavojų. Šiuose produktuose gausu aminorūgšties triptofano, kuris dieną suteikia žvalumo, o naktį - ramina ir migdo.

Špinatai - Folio rūgšties šaltinis. Jis reguliuoja moteriškus hornonus, garantuoja stabilų imuninės sistemos darbą. Špinatai itin naudingi tiems, kurie visą dieną praleidžia prie kompiuterio ir yra nualinę akis.

Pomidorai - Likopenas saugo nuo vėžio, lėtina senėjimo procesus, reguliuoja arterinį kraujo spaudimą. Be to, pomidoruose gausu karotino, vitaminų C ir E, spartinančių odos atsinaujinimą.

Moliūgų sėklos - Jose gausu cinko, saugojančio nuo peršalimų, gripo, raminančio odos uždegimus.

Ridikėliai - Stiprina ląsteles ir gerokai sulėtina raukšlių susidarymo procesą. Padeda kepenims išsivalyti nuo šlakų ir pagražina veido spalvą.

Brokoliai - Jie pasižymi galingu jauninamuoju ir antikancerogeniniu poveikiu. Stiprina imunitetą ir iš virškinamojo trakto šalina šlakus.

Ryžiai -Iš ląstelių šalina skysčius ir šlakus.

Medus -Gerina nuotaiką, suteikia šilumos ir jaukumo. Biologiškai aktyvios medžiagos, esančios meduje, stiprina imunitetą.

Lapinės salotos -Gerina miegą. Jose yra į morfiną panašios medžiagos, kurios poveikis sustiprėja lapines salotas valgant kartu su neskaldytų grūdų duona.

Rozmarinų arbata -Ji padeda susikoncentruoti ir geriau pasisavinti naują informaciją.

Čiobrelių, mairūno ir raudonėlių arbata -Saugo nuo peršalimo ir gripo.

"Lietuvos sveikata"