Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Kurortas.lt
patikimas Jūsų atostogų gidas
LTENDERU
Registruotis Prisijungti
 
Neringa
 
 
 
 
Pramogos
 
 
 
Renginių kalendorius
 
Pr A T K P Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
 
 
 

Peteris (Naktiniai klubai)

Daugelis žmonių, išvažiavę į pajūrį, nori ne tik ramybės, bet ir pramogų.
Nidoje šiais metais duris pravėrė naktinis klubas „Peteris“. Pavadinimą klubas „paveldėjo“ iš sovietiniais laikais tose pačiose patalpose veikusio tuo metu labai populiaraus restorano. Klubo šeimininkas tikisi, kad nekeisdamas pavadinimo išlaikys šios vietos populiarumą.

Nidoje „Peteris“ yra vienintelis klubas, dirbantis iki 4 valandos ryto, kuriame galima pasišokti ir paragauti klasikinių kokteilių.

Klubo sienas puošia vietinio dailininko Mariaus Valančiaus tapyba. Šeimininkas džiaugiasi ir samdoma apsauga, nes vienas iš darbuotojų yra tarptautinio jaunių kultūrizmo čempionato nugalėtojas.

Kiekvieną vakarą klube vyksta vis kitoks vakarėlis, skirtas vis kitokiai publikai, nors p. Aidas klube laukia visų, išskyrus (kaip ir daugelyje kitų klubų) apsvaigusių nuo alkoholio ar narkotikų, dėvinčių sportinę aprangą ir avalynę.

Apsilankiusiems vertėtų atsiversti valgiaraštį, nes šiame klube galima pavalgyti maždaug iki 2 valandos nakties, pakankamai platus gėrimų kainoraštis. Čia galima užsisakyti ne tik tradicinių ir populiariausių rūšių alaus, sidro, šampano, degtinės, bet ir ukrainietiškos gorilos ar absento. Jeigu jums čia patiko, šeimininkai klube surengs jūsų pageidaujamą šventę: banketą, furšetą, gimtadienį, vestuves.
Adresas:Taikos g. 13,
Nida
Tel:+370 614 50079
Lankytojų atsiliepimai
Atsiliepimų nėra
Rašyti atsiliepimą
 
 
 
 
 
Vandens pramogos
Žygiai kanojomis
Lankytinos vietos
Vėtrungių galerija
Lankytinos vietos
Etnografinės kapinės