Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Kurortas.lt
patikimas Jūsų atostogų gidas
LTENDERU
Registruotis Prisijungti
Palanga
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Apie kurortą
4G internetas jau veikia visame pajūryje
AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras), sparčiai plečiantis ketvirtos kartos (4G) ryšio WiMAX tinklą visoje šalyje, interneto Mezon komercines paslaugas pradėjo teikti ir didžiausiame šalies kurorte Palangoje, tokiu būdu užbaigdamas svarbų  WiMAX tinklo plėtros etapą Lietuvoje.

Nuo šiol belaidis 4G internetas Mezon yra prieinamas ne tik penkiuose didžiausiuose šalies miestuose, bet ir populiariausiuose pajūrio kurortuose.

„Diegdami naujos kartos ryšį, mes siekiame kuo sparčiau plėsti geografinę 4G interneto Mezon aprėptį. Per pirmuosius keturis mėnesius įgyvendinome svarbų uždavinį – suteikėme vartotojams galimybę belaidžiu Mezon internetu naudotis penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose ir pajūrio kurortuose Nidoje, Šventojoje bei Palangoje“, – sakė Telecentro WiMAX projekto vadovas Mindaugas Kuprys.

Jis pabrėžė, kad WiMAX tinklo diegimas pajūryje buvo vienas iš prioritetinių uždavinių, siekiant jau šios vasaros sezonu pasiūlyti galimybę 4G Mezon internetu naudotis ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, bet ir nuvykus pailsėti į didžiuosius mūsų šalies kurortus.

„Naujos kartos internetas Mezon – tai ne tik didelė duomenų siuntimo sparta, licencijuotu dažniu teikiamas kokybiškas ryšys, galimybė saugiai siųsti didelius duomenų srautus, bet ir laisvė judėti, neprarandant ryšio. Belaidė technologija suteikia galimybę internetu naudotis nevaržomai, todėl visus 4G Mezon privalumus vartotojai išnaudoja tik keliaudami“, – įsitikinęs Mindaugas Kuprys.

Telecentras žada ir toliau plėsti WiMAX ryšio tinklą nemažindamas darbų tempo. Galimybė naudotis Mezon interneto paslaugomis bus netrukus pasiūlyta apskričių centrų – Utenos, Tauragės ir kitų - gyventojams. Didinant bazinių stočių kiekį miestuose, bus atsižvelgta į priemiesčiuose gyvenančių žmonių norą patogiai naudotis naujuoju Mezon. Tinklas bus diegiamas ir mažesniuose miesteliuose bei kaimuose.

Telecentro planuose – 2010 metų pabaigoje užtikrinti naujojo Mezon interneto prieinamumą 63 proc., o 2011 metais – 75 proc. visų Lietuvos gyventojų.

WiMAX projekto vadovo Mindaugas Kuprio teigimu, ne mažiau dėmesio bendrovė skiria ir klientų aptarnavimui. Jis pabrėžė lanksčią Mezon kainodaros politiką ir pasidžiaugė, kad vis daugiau klientų naudojasi svetainėje Mezon.lt veikiančios elektroninės prekybos privalumais.

Iš daugybės akcijų ir pasiūlymų Mindaugas Kuprys išskyrė galimybę visą vasarą itin palankiomis sąlygomis įsigyti nešiojamuosius kompiuterius „Samsung NC20“. Šie lengvi ir stilingi kompiuteriai Mezon salonuose dabar kainuoja 1499 litus, elektroninėje parduotuvėje – 1450 litus, o bet kurį 4G interneto Mezon paslaugų planą pardavimo salone užsisakę klientai gali sutaupyti dar daugiau – kompiuteris jiems tekainuos 1259 litus. Įsigyjant kompiuterį ir Mezon USB modemą lizingu, mėnesio įmoka – tik 57 litai.

Mezon interneto paslaugas galima išbandyti bei užsisakyti jau 10-yje pardavimo salonų: Vilniuje – Sausio 13-osios g. 10, Goštauto g. 4, „Akropolio“ ir „Panoramos“ prekybos centruose, Kaune – Vaižganto g. 13 ir prekybos centre „Savas“, Panevėžyje – Topolių g. 15 ir prekybos centre „Babilonas“, Šiauliuose ir Klaipėdoje – prekybos centruose „Akropolis“.

2009 birželis

vtv