Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Kurortas.lt
patikimas Jūsų atostogų gidas
LTENDERU
Registruotis Prisijungti
 
 
 
Birštonas
 
 
 
 
 
 
Apie kurortą
Birštonas
"Iš Nemuno ir iš girių tylos išaugęs Birštonas gydo ne tik kūną, bet ir dvasią.
Pažiūrėkite į iškilmingai virš Druskų šilo tekančią saulę, į pamaldžiai susikaupusias pušis, paklausykite paukštelio, iš tankmės šlovinančio pasaulio grožį- ir jūs pajusite ypatingą gamtos artumą, raminantį, glostantį jos prisilietimą. Pajuskite vienovę su viskuo, kas yra, šilta gerumo ir meilės banga užlies jūsų širdį, suprasite, kad galima būti žemės, vandens ir saulės broliu, kad gerai įsiklausius, galima išgirsti, kaip teka gyvenimas." (aut. Justinas Marcinkevičius)

Birštono kurortas įsikūręs pietinėje Lietuvos dalyje. Nuo Vilniaus iki Birštono yra 94 km, nuo Kauno-39 km.
 
Patogus susisiekimas autobusais, kurie tiesiogiai važiuoja iš Kauno ir Vilniaus.

Visas Birštonas vasarą skendi žalumynuose. Ties Birštono kurortu Nemunas daro didelį vingį, apsupdamas, nuostabaus grožio šilą.

Birštono kurortas dar XVIII amžiuje ėmė garsėti gydomųjų savybių turinčiais mineraliniais vandenimis. Mineralinis vanduo, trykštantis iš žemės gelmių, yra svarbiausias Birštono kurorto gyvavimo bei augimo skatintojas. Ūksmingų miškų masyvų supamas Nemunas sukūrė įspūdingų peizažų ir nepakartojamą aplinką žmonių atgaivai.

Tylų ramų, gražiais želdiniais ir gėlynais papuoštą Birštono miestelį mėgsta ne tik Lietuvos, bet ir kitų valstybių žmonės, ypač norintieji pagerinti sveikatą. Būtent dėl mineralinio vandens sudėties ir ypatingo švelnaus, fitoncidais ir lengvaisiais neigiamais jonais įsodrinto oro, kuris veikia organizmą lyg didžiulis inhaliatorius, Birštonas nuo seno yra laikomas vienu iš pačių geriausių Lietuvos kurortų, turintis karališkas šaknis.

Be gydymo tradicijų Birštonas gali Jums pasiūlyti įvairias aktyvaus poilsio formas:

    * Pasivažinėjimą dviračiais. Yra sudaryti dviračių maršrutai;
    * Jodinėjimą žirgais, jodinėjimo pamokas, pasivažinėjimą karieta;
    * Teniso kortus, krepšinio, tinklinio, paplūdimio tinklinio aikštelės;
    * Žvejybą, plaukiojimą baidarėmis, laivu;
    * Žiemos sezonu siūlome slidinėjimą slidžių trasa (į viršukalnę kelia keltuvas). Veikia inventoriaus nuomos punktai, apmoko profesionalūs instruktoriai.
    *  Ekskursijas po Birštoną ir jo apylinkes. Skraidymą oro balionais, šuolius su parašiutu, skraidymą lėktuvu.


Kviečiame į Birtono kurortą!