Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Kurortas.lt
patikimas Jūsų atostogų gidas
LTENDERU
Registruotis Prisijungti
 
 
 
Birštonas
 
 
 
 
 
 

Kurortas.lt informacinė turizmo Lietuvos kurortuose paslaugų sistema yra sukurta tam, kad galėtumėte lengvai ir patogiai surasti informaciją apie Lietuvos kurortuose teikiamas apgyvendinimo, maitinimo ir pramogų paslaugas ir galėtumėte susiplanuoti turiningas atostogas.

 

Kaip naudotis informaciniu portalu?

 1. Išsirink kurortą.

Nuspręsk, kuriame Lietuvos kurorte nori atostogauti ar gerai praleisti laiką. Lietuvoje yra keturi kurortai.

 2. Pasirink paslaugos tipą.

Pasirink, kokių paslaugų ieškai: kambario, buto, apartamento, restorano, baro, kavinės, renginių, pramogų ar kitų paslaugų.

 3. Pasinaudok detalia paieška.

Detalioje paieškoje nusistatyk kriterijus, pagal kuriuos ieškai kambario, buto, apartamentų ir pan. Taip informaciją surasi daug greičiau. Ir nebereikės peržiūrinėti kiekvieno objekto iš ilgo sąrašo tam, kad rastum tai kas tinka.

 4. Užklausk.

Jei surastas paslaugų teikėjas pasirodė įdomus, siųsk jam užklausimą ir teiraukis dėl paslaugų, jų rezervacijos, kainų, užimtumo... arba skambink nurodytais telefonų numeriais.

 5. Palik atsiliepimą.

Jeigu jau atostogavote, ilsėjotės, valgėte ar pramogavote surastoje paslaugų vietoje – palik atsiliepimą. Geri atsiliepimai pradžiugins paslaugų teikėją, blogi – leis pasitaisyti, visi atsiliepimai padės kitiems turistautojams teisingai pasirinkti