Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Kurortas.lt
patikimas Jūsų atostogų gidas
LTENDERU
Registruotis Prisijungti
 
Neringa
 
 
 
 
Pramogos
 
 
 
Renginių kalendorius
 
Pr A T K P Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
 
 
 

Liucijos ratai (Dviračių, keturračių nuoma)

DVIRAČIŲ IR PAPILDOMO INVENTORIAUS NUOMA
* individualiems klientams
* darbo kolektyvams
* turistų grupėms
* mokinių ekskursijoms...

NAUJOVĖ! GALIMYBĖ LAISVAI PASIRINKTI DVIRAČIO GRĄŽINIMO VIETĄ.
Leiskitės į kelionę drąsiai. Jei pritrūks jėgų, sutrukdys nepalankus oras ar kitos aplinkybės, išsinuomotą dviratį galėsite grąžinti artimiausioje nuomos vietoje ir grįžti autobusu (autobusai išvyksta kas valandą).

TEIKIAME TECHNINĘ PAGALBĄ KELIONĖJE Atvežame ir pakeičiame dviratį. Klientams važiuojantiems mūsų dviračiais - paslauga nemokama.

DVIRAČIŲ IR BAGAŽO TRANSPORTAVIMAS Galime pristatyti dviračius į bet kurią Kuršių Nerijos vietą.
Tel:+370 682 14798
Lankytojų atsiliepimai
2011-09-26
Ignas, Vilnius, Lietuva
Nerekomenduočiau turėti reikalų su šita "Įmone" visų pirma prasidėjo nesklandumai dar atvykus į Klaipėdą, buvo sutarta, kad Klaipėdos pusėje paims mūsų daiktus atveš nuomojamus dviračius, atvykus sutartą laiką, pasiskambinome, pasirodo jie laukia smiltynes pusėje. Vietoj to, kad išspręsti šią problemą atsakymas buvo, kad išvis nebenuomos dviračių ir jokių daiktų i nakvynės vietą kuršių Nerijoje nebeveš, po įkalbinėjimų buvo sutarta kad mes su visu maistu gėrimais ir savo manta persikeliame keltu į kitą pusę "padarė paslaugą". Kaip jaučiai persikėlėm į kitą pusę, šiaip taip susitarėm su vairuotoju kad paimtų daiktus ir nuvežtų į nakvynės vietą, kaip ir viskas išsisprendė. Kitą dieną buvo sutarta kad nuomojamus dviračius ir daiktus parveš, skambiname, nepatenkintas balsas praneša kad jokių daiktų neveš tik paims dviračius, susitarėm kad užmokėjus 50LT parvežtų, palikome pora žmonių laukti mašinos, paaiškėjo kad atvykę "Liucijos Ratai" pasiėmė tik dviračius ir pasakę kad "per jus mes ir taip i minusą nuėjom" išvažiavo, teko greitai organizuotis transportą, gerai kad "Vila Baldininkas" savininkas padėjo išspręsti šią bėda ir transportavo mūsų daiktus. Taigi tokie nuotykiai su "liucijos ratais", įmonė kuri iš pradžių sakė ir padės ir nuveš ir parveš, realiai nieko neaatliko ir paliko mus "Ant ledo".
Lankiausi:2011/09
Rašyti atsiliepimą
 
 
 
 
 
Lankytinos vietos
Paminklas G. D. Kuvertui
Lankytinos vietos
Etnografinės kapinės
Naktiniai klubai
Peteris