Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Kurortas.lt
patikimas Jūsų atostogų gidas
LTENDERU
Registruotis Prisijungti
 
Neringa
 
 
 
 
Pramogos
 
 
 
Renginių kalendorius
 
Pr A T K P Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
 
 
 

Buriavimas (Smiltynės jachtklubas) (Vandens pramogos)

Poilsiautojai mėgsta vaikščioti sutvarkyta marių pakrante, pasigėrėti vandens platybėmis, stebėti boluojančią jachtos ar burlentės burę.

Nidoje galima pamatyti nemažai buriavimo sporto mėgėjų. Žalsvos bangelės supa uoste išsirikiavusius katerius ir skrydžiui pasiruošusias jachtas.

Kuršių marios ir Baltijos jūra sudaro puikias sąlygas buriavimui vystytis Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje.

Smiltynėje ir Nidoje įrengti jachtklubai, kurie mielai priima buriuotojus iš įvairių šalių. Užsienio buriuotojams atvykti į Smiltynę ir Nidą nėra didelių sunkumų - įplaukus į Klaipėdos sąsiaurį būtina pereiti pasų ir muitines kontrolę. Klaipėdos sąsiauryje yra aiškios nuorodos, kur šias tarnybas rasti.

Smiltynės jachtklubas, įsikūręs Kuršių nerijos teritorijoje, priima įvairaus dydžio jachtas. Yra WC, dušai, kavinė, galima pasipildyti gėlo vandens atsargas. Jachtklubas turi savo viešbutį. Už jachtų stovėjimą imamas mokestis, kuris keičiasi priklausomai nuo sezono. Nidos jachtklubas laukia svečių Nidos jachtklubas taip pat mielai priima svečius. Yra WC, dušai. Keliautojai gali pavalgyti Nidos kavinėse, apsistoti viešbučiuose. Farvateris nuo Smiltynės iki Nidos pažymėtas sutartiniais ženklais.

Smiltynės ir Nidos jachtklubuose galima išsinuomoti jachtas su įgulą.

Organizuojamos pramoginės ekskursijos po Kuršių marias.

Kiekvieną sezoną buriuotojai gali dalyvauti jachtklubų organizuojamose regatose. Šie renginiai pritraukia dalyvių ir žiūrovų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.
Adresas:Smiltynės 25,
Klaipėda
Tel:+370 46 391131
Lankytojų atsiliepimai
Atsiliepimų nėra
Rašyti atsiliepimą
 
 
 
 
 
Lankytinos vietos
Vilos
Lankytinos vietos
Žirgų švyturys